reede, 15. veebruar 2013

Algus uus

Hei taas!

 Algatuseks ilusat valentinipäeva/sõbrapäeva tagantjärgi. Mainin siis ära ka, siin seda ei tähistata, nii nagu meil, et viin sõbrale kommid ja kaardi. Siin on see ainult armastajate päev ja sõpradega ei ole siin mingit pistmist.
 Olen nüüd lõpuks uues peres. Vana pere juures olid viimased päevad täiesti väljakannatamatud ja ületasid igasuguse normaalsuse piiri. Siia jõudsin eelmise nädala kolmapäeval, ehk siis  6. märts. Olen Rintelnis Seferite juures.Kindlasti tekib küsimus, kuda ma siia sain. Vot väga lihtsalt sain, aga ülejäänust ma täpsemalt pajatama ei hakka. :) Jõudsin kusagil peale viit siis siia, sõime ja Erika võttis kaasa mind zumbasse. Issand kui hea oli pärast seda, nii ei ole ennast pool aastat vähemalt liigutada saanud. Neljapäeva hommikul läksime juba kooli asju ajama, aga ega väga midagi aetud ei saanudki seepärast, et sekretär oli väga uimane ja mitte väga asjalik. Läksime siis reedel jälle, et ikka peale käia, et asjad kiiremini liikuma saaks. Reede õhtul siis helistatigi, et mul on esmaspäeval kokkusaamine Herr Büttneriga. Reede õhtul tuli ka Sandra koju, kes tõi mulle kingituseks tassi, sest meil kõigil on siin oma tass ja siis ma olen ju ka nagu pereliige ja mul peab ka olema. Samuti ka Erika kinkis mulle võtme koos minu nimelise võtmehoidjaga. See oli tohutult armas nendest. :) Õhtul läksime võrkpalli. Erika lubas, et koolitab mind välja ja kui ma koju tagasi lähen, olen üpris kõva tegija. Ma ise seda väga ei usu, sest kui ma teistega ennast seal võrdlen, siis ma olen ikka VÄGA koba. Õhtul sealt tagasi tulles, ootas meid ees saun. Korralikus puuküttega saunas ei olnud ma käinud pool aastat. Nii hea oli. ;)
 Laupäeval käisime Silveri ja Susaga Hamelnis, sest Silveril oli pükse vaja. Muidugi ta neid sealt ei leidnud ja läks Sandraga õhtul hilja uuesti uuele katsele ja seekord läks õnneks.
 Pühapäeval olid võrkpalli võistlused tüdrukutel ja läksin siis muidugi kaasaelama ja pildistama. Võit tuli mõlemale rühmale, nii väiksematele, kui suurematele. Hea meel oli meil kõigil selle üle. Õhtul läskime kolmekesi koos Sandra ja Susaga kinno, saksa filmi Kokowääh2 vaatama. Jube hea naistekas on, sest ilmselt üksi mees seda vabatahtlikult vaatama ei läheks. Esmaspäeval läksin siis kooli endale tunniplaani valima. Teisipäeval läksin juba täispikale päevale. Ehk mul oli neli tundi. Koolis oli kohe kordi vabam õhkkond ja teised olid minu suhtes väga avatud ja aitasid mind meeleldi. Kolmapäeval oli samuti neli tundi ja õhtul zumba. Eile oli vaba päev, kuna mul pidi neljapäeviti ainult kunst olema ja need ka 8 ja 9 tund, väga tobe süsteem igatahes, aga käisin korra koolis ja ajasin endale uue tunniplaani, et neljapäevaks saada neli tundi ja kunstisse ma siis minema ei pidanud, kuna vahetasin õpetajat ja ei olnud mõtet selle niinimetatud vana juurde minna. Täna pidi mul samuti neli tundi olema, aga saksa keel jäi ära ja seega sain juba 10:20 koolist lahti. Oleks nii vaid igapäev, mis siis elul viga oleks. ;)
 Praeguseks lõpetan,

Tervitades,
Triin

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar